Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku w październiku wystartowaliśmy z nowym serwisem oferującym kursy dj’skie oraz szczegółowe instrukcje obsługi sprzętu Dj’skiego w formie video poradników.
Pomysł i decyzja o powstaniu serwisu oferującego kursy online w formie video zapadła już kilka lat temu jednak z różnych przyczyn realizacja ciągle się opóźniała. Pandemia i ograniczenia w przebiegu imprez i szkoleń stacjonarnych z nią związane spowodowała jednak że projekt wreszcie został ukończony. Na początek oprócz kilku nowości sprzętowych udostępniamy archiwalne video instrukcje obsługi do kultowych już modeli firmy PIONEER.

W przypadku  sprzętu “vintage” część kursów udostępniona jest za darmo! Pod koniec roku dodamy do oferty pełny kurs DJ’ski na który będzie składało się kilka godzin wykładów i porad praktycznych. (mixowanie muzyki, budowa utworu, prawa autorskie, genologia gatunków muzycznych itd).

Co dowiesz się z naszych kursów?

Nasze kursy dzielą się na dwie grupy:

  • Kursy obsługi konkretnych modeli sprzętu dla DJ’ów w formie video instrukcji z dokładnym omówieniem wszystkich funkcji i możliwości
  • Kursy DJ’skie na które składają się filmy instruktażowe wyjaśniające krok po kroku  tajniki mixowania muzyki i stosowania efektów oraz wykłady na temat zagadnień takich jak: prawo autorskie, dobór repertuaru, budowa utworu, podział gatunków muzycznych, promocja swojej osoby, praca z mikrofonem itd.

Będziemy sukcesywnie wzbogacać naszą ofertę o nowe modele sprzętu jak i omówienie różnych zagadnień które powinien znać każdy DJ!

Jeśli nie ma na stronie interesującego Cię modelu napisz do nas a postaramy się nagrać video poradnik najszybciej jak to możliwe.